Som podľa Vás tehotná?

Zodpovedané
22. jan 2020

Dobrý večer,

s priateľom máme nechránený pohlavný styk už veľmi dlhú dobu. Menzes mi mal prísť 16.1.2020 a neprišiel. Robila som si testy a 3 boli negatívne.

Posledná menštruácia bola 18.12.2019, odvtedy ani náznak bolesti prichádzajúceho menzesu. K doktorke idem až v utorok. Príznaky sú časté, jasné. Chodím často na veľkú potrebu, prsia ma trošičku bolia, pichá ma v nich, je mi dosť často zle. Cítim návaly tepla, potom zimy. Mávam závrate.

Prechladnutá nie som, nechodím často na malú potrebu. Som fajčiarka.

Som podľa Vás tehotná?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

uvedené príznaky môžu, ale aj nemusia značiť tehotenstva.
To bez vyšetrenia nejde povedať.

Urobte si tehotenský test týždeň po vynechaní menštruácie a s výsledkom navštívte lekára.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com