Je šanca, že som tehotná?

peterek414
13. dec 2013

ahojte Baby.Ja by som sa chcela poradit ked si robit test ci pred cakajucim menzesom alebo po menzese..minuli mesiac som mala menzes 14.11 a trva mi 5 dni mavam pravidelni pohlavny nechraneny styk s manzelom a chceli by sme babo tak by som chela vediet kedy by som si mala spravit test ale mavam nepravidelny menzes....a uz cca 2 tyzdne mam pocit na menzes prsia ma bolia,grcala som a mavam hnacku .....a cca 1 tyzden do zadu som si robila test a bol negativny...aj napriek tomu mozem byt tehotna....

majka_3
13. dec 2013

@peterek414 preco test nezopakujes? ved jasna ze mozes byt tehotna ked mavas nechraneny pohlavny styk 😉

skvelemanzelstvo
13. dec 2013

najlepšie je robiť test po vrchole. 4. 5. deň po vrchole. Ostatné dni tehotenstvo nie je.

janulienka77
13. dec 2013

@peterek414 skus spravit este jeden test a uvidis .

majcaalexko
13. dec 2013

Ja by som tiez urobila este jeden na zaciatku tehu som aj ja mala hnacku

maribell
13. dec 2013
skvelemanzelstvo
13. dec 2013

@maribell ake co??????zeny nevedia kedy maju vrchol????? to asi ani nie je pravda. Počkat par dni po vrchole a potom testovať. v ine dni sa netestuje, pretoze je to zbytočne.

maribell
13. dec 2013

@skvelemanzelstvo mno tak nikto nepadol z neba uceny.. prepac ale ja som pojem vrchol u zeny v zivote nepocula tak sa prosimta nerozculuj 😀

peterek414
autor
13. dec 2013

dakuje za radi baby sak uvidim skusim este test a ahdam bude pozitovny....dakujem za nazory

lanah
13. dec 2013

@peterek414 Ahoj nechcem ti (možno) dávať falošné nádeje, ale ja som bola dva krát tehotná a zakaždým keď som si po vynechaní menzesu robila test vyšiel negatívne. Takže testu veľmi never. Tehotenstvo mi potvrdila až gynekologička po ani nie týždni, čo mi prvý krát vynechal menzes.

peterek414
autor
13. dec 2013

@lanah ja zas ked som bola tehotna tak mi test ukazal ze som....sak pocam este a prinajhorsom ak by mi test visiel negativny tak pojdem zenskemu

lanah
13. dec 2013

@peterek414 len som napísala svoju skúsenosť 😉 . Aj tak je teraz všetko len v rovine špekulovania, keďže ešte ani nevieš, či ti menzes mešká

peterek414
autor
13. dec 2013

@lanah sak to mas pravdu ja som nic zle nenapisala ja berem vsetky komentare 🙂

vejula
13. dec 2013

@skvelemanzelstvo nerozumiem. Ako najprv aky vrchol mysliš a potom my vysvetli čo ma spoločný den kedy žena ROBI TEHOTENSKý TEST S tym či otehotnela alebo nie

tonjadabik2
14. dec 2013

ahoj mozes byt tehotna aj ja som mala hnacku..ked ti nedojdu kramy a nebudes mat pocit na kramy ta si urob testik..

amorik
14. dec 2013

Ahojte zienky chcem sa poradiť .pred 32 dňami som mala nechraneny styk no a a po 13 dňoch som dostala mrchu. Už asi 5 deň. Ma bolia prsia sú zvecsene často chodím na malú a je mi tak trochu nevolno no pred 3 dňami mi vyšiel test negat. Tak neviem či je este priskoro aby mi niečo ukázal. Začínam si myslieť že si to už namyslam ďakujem .

peterek414
autor
14. dec 2013

ahojte babenky tak robila som si dnes test a ukazalo mi ducha tak teraz neviem mam este opakovat test a kedy asi ....

simonkazga
14. dec 2013

nedáš nám fotku? 🙂 ak máš ducha, môžeš zopakovať za 2-3dni aby si videla ako silnie.

natali305
14. dec 2013

Ahojte chcela by som sa spýtať čo si myslíte o tomto mojom probleme ci by som mohla byt tehotná alebo nie ... Tento týžden od pondelku do stredy som bola v nemocnici na vyšetreniach . Bola som na dvoch sonách a na oboch mi povedali že mám strašne vysoko sliznicu maternici dokonca až tak že by som už dávno mala krvácat alebo v najbližších hodinách mala začať. lenže menzec mám dostať až tento štvrtok čo bude . zatial sa stále držím a nekrvácam . strašne ma bolia prsia , mám nafuknute brucho a v nom také akosi tlaky alebo ako to mám opisat také pichanie a cez den mi býva dost nevolno buď ráno alebo tak navečer .. doktori v nemocnici mi povedali že ak nedostanem na moj termin menzes mám sa hlásiť u svojho gynekologa lenže už teraz som taká vystresovaná a nervozna neviem či vydržím až do štvrtku . myslíte že by som mohla byť tehu alebo to može byt aj niečo iné ? prosím ozvyte sa mi nikto :/

mbabika
14. dec 2013

@natali305 a mala si nechaneny styk??? mne uz osmy den meskaju a test je negativny. mam citlive badavky a ked sa mam zohnut a potom vystriet zasne sa mi tocit hlava, to pichanie v úpodbrusku som mala aj ja v utorom a myslela som si ze sa mi kramy spustaju a nic a uz nemam ani bolesti ale akurat dnes som mala stav taky ze som skoro vracala, ale zas bola som v zafajcenom priestore

peterek414
autor
14. dec 2013

foto dnesneho testu

peterek414
autor
14. dec 2013

tu je foto dnesneho testu

natali305
14. dec 2013

@mbabika áno stále som mala nechránený ... preto sa tak toho obávam či to byt môže alebo nie :/ tak termin mojho menzesu je ešte len štvrtok takže mi nemešká ... len neviem čo si mám už o tom mysliet keď sa takto cítim a doktori mi povedali to čo povedali :/

mbabika
14. dec 2013

@natali305 a krv ti berali??

natali305
14. dec 2013

@mbabika no mali mi brať lenže si to zmysleli ked som bola už na odchode z nemocnice a keď už volali do labáku tak tam už nemali moju krv ... tak mi potom povedali že mám čakat to terminu menzesu a ak bude meškať tak gynda ale ja som už taká nedočkavá že neviem ani oka zažmurit .. nebude skoro ak si budem robit test ? ... aj by som si ho spravila lenže neviem či sa im dá moc veriť ...

mbabika
14. dec 2013

@natali305 tazko povedat ci mu verit, vidim mne odem dni meskaju a je negativny tiez neviem co si mma o tom mysliet, ak nechces baby a nebojis sa mozneho sklamania tak by som si ho urobila ale ak chces baby a bojis sa sklamania tak asi vydrz par dni a porozuj sa trosku, nie velmi aby si si nieco zbytocne nenahovarala 🙂

natali305
14. dec 2013

@mbabika tak asi som ešte dost mladá na babatko ale ak by to tak bolo a bola by som tehu tak si to vziať asi nedám pretože som prekonala Transplantáciu kostnej drene takže u mna by to bolo štastie ak by som ostala tehotná pretože niektoré ženy po tom deti mať nemožu .. takže fakt neviem čo mám robit .. neviem ani opísať tie moje pocity ..
a ty bábatko chceš ?

mbabika
14. dec 2013

@natali305 neviem co je mlada na baby ale ja tiez pre niektorych som este mlada, uz dvakrat som si do teraz robila test jeden dnes a jeden v minulosti a to sklamanie ze stam bola jedna ciarka aj ked som ju ocakavala ma este viac sklamala, takze moyno by som aj chcela pod srdcom nosit babatko 😉

natali305
14. dec 2013

aj ja som si už v minulosti robila test a tiež ako si povedala.. v kutiku duše som si aj myslela že bude negat. a ak som zbadala tu jednu čiarku tak mi to ostalo luto .. že mohlo by byť pekné mať babatko ved by som asi nebola prvá ani posledná čo by ostala tehotná ešte pred 18 :/ aj ked to je asi na zamyslenie .. no uvidím čo a ako ale rada by som vedela už odpoveď... robila by si si na mojom mieste test či nie ? ... a prečo nejdeš na gyndu ked ti tak dlho mešká ? 🙂

luizana
14. dec 2013

Ahoj baby...vcera sme mali s manzelom nechraneny sex...menzes som mala 25.11., ovulacia vychádzala okolo 08.12., cely tento tyzden som mala vytoky...viem, ze na test je priskoro, ale co myslite? Vytoky mam aj dnes, den po sexe a taky čudný pocit v podbrušku...ale podotykam, ze po sexe sme sa sli ospršiť a vytieklo to zo mna...može byť, že budem tehotná...a kedy by som si najskor mohla spravit test? Menzes ma príst 23.12...a dovtedy ma zozeru mole 🙂

bajana
14. dec 2013

@luizana ak nemavas superdlhe cykly (asi nie, ak vies, ze ovulka bola asi pred tyzdnom), a pred ovulkou alebo pocas nej ste styk nemali (asi nie, ak pises o vcerajsku), tak tehotna pravdepodobne nebudes....a ak by si aj po vcerajsom sexe otehotnela, rozhodne to dnes nemas sancu nijako citit...
ak sa priatel "urobil" do teba, staci to, nevadi, ze si sa hned osprchovala....hoci lepsie je ostat v posteli s vylozenymi nohami 😉....no a test sa samozrejme robi az po vynechani MS-sice sa docitas o mamickach, ktorym vysiel pozitivny test 10 dni po ovulke a tehotne boli, ale aj o takych , ktorym nakoniec MS prisla a jednalo sa o biochemicke tehu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre