Nechránený styk počas menštruácie

anjel1233
7. feb 2022

Ahojte mamičky.
Moja otázka je, či mozem byt tehotná. S priateľom sme mali nechránený pohlavný styk počas poslednej menštruácie a takisto pred príchodom očakávanej menštruácie, ktorá neprišla a zatiaľ mešká 6 dní, čo u mňa zvyčajné nikdy nebolo. Robila som si 2 testy z DM - negatívne. S priateľom by sme si bábo veľmi priali, tak som zvedavá.
Ďakujem

dominika0126
7. feb 2022

Prepáč, ale takéto otázky sa tu často striedajú. Myslím, že nikto do teba nevidí. Neber to v zlom, určite sa z toho tešíš a chceš počuť, že si tehotná. Ale to ešte ani ty sama nevieš. Každopádne tehotná môžeš byť a prajem ti to, každá žena si to zaslúži. 🍀

anjelicek26
7. feb 2022

Tak drviva vacsina zien ovuluje v polovici cyklu, resp. 12-15 dni pred dalsou menstruaciou...takze nechraneny styk pocas a tesne pred menstruaciou nie je to prave orechove, ked sa snazite o babatko... Tehotna, ked mas negativne testy vzhladom aj na cas, kedy ste sa snazili, asi nebudes... ono psychika robi vela, casto vie dokonca omeskat menstruaciu...daj sa do pohody, ked bude meskat este tyzden, zbehni na gyndu na preventivnu prehliadku a vyvolavacku, ak by ste chceli dietatko, je to vhodne aj tak vsetko skontrolovat.

mamina1419
7. feb 2022

@anjel1233 skús kúpiť iný test a testuje z ranného moču. Ak nič volaj lekárovi a dohosni si kontrolu

diana999
7. feb 2022

@anjel1233 ak mešká 6 dni a test je negatívny tak asi tehotná nebudeš, ja som si vždy robila test v prvý deň meškania... Prvý krát hneď ráno a pred pár dňami večer😀

oli2782
8. feb 2022

Mohla sa ti posunúť ovulácia a tým pádom buď ti dojde menštruácia s meškaním alebo ak si mala šťastie a posunila sa ti na deň styku (pred MS) tak možno ani nepríde. Počkaj nech prejde tak 12-14 dní od posledného styku a ak test negat.volaj doktorovi 🙂

vikus17489
8. feb 2022

No presne, takychto otazok tu byva vela a rozumiem tomu, ze ked sa niekto snazi o babo, chce aby sa to cim skor podarilo, ale my nie sme doktorky aby sme ti na zaklade toho ze ti meska menzes a mas negativne testy povedali ze ano si tehotna. Bud ti tvoje dni pridu alebo sa na teste objavi druha ciarka.

elisse247
8. feb 2022

@anjel1233 každá žena je iná a sama nechcem dávať plané nádeje ale napríklad u mňa nasvedčuje všetko tomu že som otehotnela posledný deň MS. Ale ako vravím každé to telo je iné a určite ak túžite po bábätku sa neprestávajte snažiť 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre