Od pôrodu som nešťastná a stále priberám. Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
14. okt 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Mám 16 mesačnú dcérku a môj problém začal počas tehotenstva. Prejedala som sa a pribrala som 35 kg. Po pôrode nastal rozchod s partnerom a stále som zajedala negatívne emócie stres, hnev, únavu.

Neviem sa stále nejako zmieriť so svojimi kilami. Nikdy som toľko nepribrala a veľmi ma to trápi. Spôsobuje mi to len ďalšie zajedanie smútku.

Čo mám robiť?

Pomôže mi psychológ?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

veľmi ma mrzí aké pocity už dlhodobo prežívate.

Určite vám odporúčam navštíviť psychológa a pracovať s ním. Vyberte si takého, ktorý vám bude sedieť ako človek a ktorému budete dôverovať. Tak dokážete znova nájsť silu, ktorá je vo vás a uskutočniť tak zmeny.

Držím palce.

Prajem vám pekné dni!

Martina Wäldl
email: mata.waldl@gmail.com