Ako sa pripraviť na tehotenstvo po dvoch spontánnych potratoch?

Zodpovedané
2. sep 2020

Dobrý deň,

som po dvoch spontánnych potratoch v 2. trimestri. Mám za sebou vyšetrenia genetiky, štítnej žľazy, hematológiu. Všetko vyzerá byť v poriadku. Dve zdravé deti už máme a momentálne chcem pripraviť telo na ďalšie možné tehotenstvo.

Mám užívať nejaké vitamíny a čaje?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

veľmi držím palce, aby sa Vám to podarilo.

Je dobre sa zdravo stravovať, piť alchemilkový čaj a užívať kyselinu listovú. Ak nie je žiaden zdravotný dôvod, tak netreba iné špeciálne opatrenia.

Držím palce, aby to vyšlo!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea