Ako si vypočítam plodné dni?

Zodpovedané
22. máj 2020

Dobrý deň,

menštruáciu som mala 14.4 a 17.5. Meškala mi asi 3 dni. Minulý mesiac som vysadila antikoncepciu.

Ako si vypočítam plodné dni?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

plodné dni by ste mali mat zhruba v polovici cyklu, takže ak to chcete vypočítať, tak potrebujete dostať ešte jednu menštruáciu. Ale plodné dni majú svoje špecifické prejavy. V prvom rade hojný riedky výtok a zvýšenú bazálnu teplotu.

Ale bábätko sa v prvom rade rodí z lásky. Milujte sa vždy, keď ba to máte s partnerom chuť, nie podľa plodných dni. Po milovaní zotrvajte v objatí v posteli ešte aspoň pól hodinku a môžte užívať kyselinu listovú a alchemilkový čaj.

Držím palce !

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea