Je ešte šanca, že sa zjaví plod so srdiečkom?

Zodpovedané
31. máj 2020

Dobrý deň,

bola som na prvé sono u gynekológa a zhodnotil, že je tam len prázdny gestačný vak. A vraj to nevypadá to na 6+0 (podľa menzesu), ale na 5+0.

Nasadil mi Progesteron na vkladanie, lebo mám za sebou 2 mikro potraty. O týždeň na kontrole vačok podrástol o necelé 2 mm, ale už bol vo vnútri nejaká štruktúra. Pravdepodobne žĺtkový vak s nejakou bodkou. Vraj to nepokračuje dobre, že už mal byť väčší. Kontrola o týždeň.

Je ešte možné, že to dobehne a bude tam plod so srdiečkom?

Už ma aj menej prsia bolia a mám obavy, či to zase skončí takto skoro.

Je potrebné čistenie?

Kedy sa dostaví krvácanie?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

neviem Vám to povedať. Je to možné, treba myslieť pozitívne.

Veľmi držím palce, aby bolo nabudúce sono podľa vašich predstav!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea