Bilo vášmu bábu srdiečko už v 7. týždni?

kiara12345
14. apr 2014

Ahojte, gestačný vačok zodpovedá veľkosťou ako má, plod takisto (tuším nejakých 3,5mm?).Dr vravel, že vačok má normálny tvar,takisto že keby to bolo zlé, že žlté teliesko je väčšie ako plod a nie je....Len ešte nebije srdiečko. Som presne 7+0tt. Na kontrolu idem o dva dni, to budem 7+2tt. Je šanca že bude srdiečko? že začne biť behom dvoch dní? Ďakujem za odpovede....

katy2
14. apr 2014

si presne na rozhrani... srdiecko nabehne kazdu chvilu... do cca ukonceneho 8tt by uz malo byt 🙂 takze predpokladam, ze o tie dva dni bude a ak nie, este stale ma cas nabehnut 😵 drzim palce 😉

zonjushe
14. apr 2014

ja som mala akciu srdca 7+1tt .. neboj, este mas par dni na srdiecko 🙂

kiwi82
14. apr 2014

ahoj, no podľa mna ťa mal objednať až o týždeň, dva, zbytočne budeš v strese, kebyže o dva dni ešte nebolo. mohla si otehotnieť neskoršie, teda si mala ovulku neskoršie a bábo nemá 7 tt ale len 6 tt. neboj, určite to bude dobré, držíme place 🙂

mayama
15. apr 2014

Ahoj mne bilo 6+6 a žlté teliesko bolo väčšie než plod, ale vraj je všetko ako ma byť, učebnicový príklad, neviem o tom že by to malo byť opačne, väčší plod než žlté teliesko/ved ono vyživuje plod/. Neviem teda........ 🙂

kittie44
19. apr 2014

ahoj, nám bilo už v 6 tt 🙂 ale je to individuálne, o týždeň na kontrolu a už bude neboj 🙂

asha300
22. apr 2014

Ahoj ja som bola presne v 7tt a srdiecko bilo ako zvon 🙂

miku1
22. apr 2014

Obom mojim dcéram bolo srdiečko počuť až v 10tom týždni. Keď som bola na ultrazvuku v 8mom týždni, ešte ho počuť nebolo.

sziwi
23. apr 2014

Ahoj, ja som momentalne v 8tt 🙂 U lekara som bola minuly tyzden a bolo vidiet uz pulzovanie na UZ. Ale presne ako pise kittie, aj mne lekar povedal, ze je to hrozne individualne, ked som sa spytala, ze ci to fakt uz tak skoro je mozne vidiet... Tak drzim palce! A gratulujem :D

brisid
24. apr 2014

ahoj kiara12345 , ja som bola dnes s malou dusickou u doktora (uz som trikrat potratila okolo 8tt - missed ab.).. podla merania som 7+1 a fazulka ma 10,5 mm.. srdiecko jej krasne bilo... tak ako aj zltkovy vak vyzeral fajn... ono vraj niekedy aj v 8tt este nie je akcia a nemusi to byt nic zle
pripajam fotku

pepka123
30. apr 2014

Nám bilo srdiečko už v 6tt 🙂 a dúfam, že bude naďalej všetko v poriadku...

babetkoo
30. apr 2014

ahoj ja som 7+2 a bolo nám vidno už akcia srdiečka neboj sa bude bit určite 🙂

zfialka
6. máj 2014

nám až 8+2 🙂

monikahan77
6. máj 2014

práve preto som nešla skôr ako v 8tt na gyndu, ale srdiečko nepočul, len videl plod - v 10tt už ho bolo počuť

berus222
6. máj 2014

prvemu uz bolo vidiet, druhemu nie. tiez som stresovala, ale dobre to dopadlo

shania31
6. máj 2014

Ano, obidvom uz bilo v 7 tt.

mirkava
6. máj 2014

mojmu drobcekovi tiez nebilo srdiečko (k oplodeniu prišlo zrejme neskor ako podla tabulkových prepočtov), dr ma chcel poslat na prerusenie, ale nastastie som nesla a o týždeň bolo všetko OK.... teraz uz máme 7 týždňov 🙂

lenusicek
8. máj 2014

Ahoj🙂 žiaden strach🙂 ja som mala v 6tt v podstate v 7tt týždni len gestacny vačok.. Bez zltkoveho vacku a aj bez plodu a hocijakeho tercika. Doktor má ešte pripravil na to že asi pôjde o bezplodove tehotenstvo a bude potrat a v 8tt už bolo všetko a aj srdiečko🙂 a už som v 20tt a drobcek má už od 17tt krásne pokopkava🙂 sú nepredvídateľné tie detičky🙂

adriana89
9. máj 2014

ja mam dvojicky a v 7tt bilo uz srdiecko....

aniko82
15. máj 2014

synovi uz bilo v 7 tt..dcerke az v 9. tyzdni- nastastie moj lekar mi radil pockat..vtedy to boli nervy, teraz som mu vdacna.... bol to najdlhsie 4 tyzdne v mojom zivote.... povedal ze to nemusi byt dobre (velmi nizke HCG a prazdny vak na sone, kontroly a odbery kazdy tyzden...), neposlal ma hned do nemocnice....dockali sme sa, dcerka ma teraz 18 mesiacov🙂

mircalla
15. máj 2014

ano 6+2tt

ask
15. máj 2014

Mne vtedy este nebilo.... a na dalsiu kontrolu ma objednali az o tri tyzdne ... boli to velmi dlhe tyzdne .... ale vsetko bolo o.k, a dnes ma to "nebijuce srdiecko v 7 dmom tyzni" uz viac ako 2 roky🙂 Drzim palce, verim ze aj uTeba bude vsetko o.k:-)))

stanca22
20. máj 2014

Ahojky, dnes som akurát bola u dokyho, končíme 7. týždeň tehotenstva a máme 8mm a 6+6, srdiečko som nádherne videla ako nám bilo, myslím si, že už čoskoro sa aj Ty dočkáš, neboj ... 😉

lamadea
28. máj 2014

Ahoj, môjmu už v 7 tt, pekne bilo srdiečko, máme 7mm. Niekomu bije skôr, niekomu neskôr. Hlavne sa netráp, možno už čoskoro srdiečko naskočí 🙂

denda90
28. máj 2014

ja som 7 tt + 5 dni a srdiecko krasne bilo ako taky maly kolibrik a mame 14,03 mm 🙂

eniesa
3. jún 2014

žienky a mali ste pocit že už to srdiečko cítite? lebo ja som tiež v 7 tt a dnes som mala úplne silný pocit ked som si priložila ruku k bruchu že cítim ako bije...ale asi si to skôr len nahováram že?..na ultrazvuku som ešte nebola, až o 2 týždne mám prísť...ospravedlnujem sa ak sa pýtam blbosť ale je to pre mna všetko úplne nové 🙂

zebrickaa
3. jún 2014

Nam bilo 6tt + 3d 🙂

mimka_m
21. júl 2014

Baby idem sa s Vami podeliť a moju skúsenosť ... V piatok večer som začala špiniť do slabo hneda tak šup ho na pohotovosť. Tak bola doktorka, ktorá mi urobila sono po ktorom mi povedala, že nato, že som 6+4tt tak mám prázdny gestačný vak, takže to nevyzerá dobre. Chcela ma tam nechať ležať, čo som samozrejme odmietla. Bohu vďaka zato!!! Dneska som bola objednaná k svojmu doktorovi, na kontrolu po dvoch týžňoch... Doktor pozrel správu z pohotovosti a povedal, že nech sa teda ideme nato pozrieť... Asi o 10 sekúnd nato mi pustil na celú ordináciu zvuk najkrajší na svete ... Bijúce srdiečko mojho bábatka ❤️ ... Je tam a má tabuľkovu veľkosť a nič mu nechýba. Takže Vám chcem povedať, že aj takéto veci sa stávajú.

drobec19
21. júl 2014

Ano nam uz krasne bilo ale babetko sa mizda malicke na siedmy tyzden 4.4 mm.ale snad vyrastieme.

stazka029
23. júl 2014

Ked som bola u doktorky s tym ze som tehotna tak som bola v 7+1tt a uz bilo srdiečko 🙂

nika5214
23. júl 2014

Áno bilo ked som isla k dokt potvrdili že som tehotná 7týždeň a hned vravel ze mu krásne bije srdiečko

bocianka123
23. júl 2014

áno. taká malá blikajúca bodka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre