Krátka menštruácia a následne pozitívny tehotenský test. Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
25. mar 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Jeden týždeň mi bolo zle, bolela ma hlava, cítila som únavu a mala som citlivé prsia. Mala som pocit na vracanie, časté močenie a stratu chuti do jedla. Potom ma to všetko prešlo a dostala som menštruáciu. Prvý deň bolo len špinenie, druhý deň bola už slabšia a tak som si urobila tehotenský test test. Ten vyšiel pozitívny - jedna silná a druhá slabšia čiarka. Menštruáciu som mala len 3,5 dňa.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

niekedy je možné, že je žena tehotná a zároveň má menštruáciu. Presne v týchto prípadoch je kratšia a slabšia. Ďalšia menštruácia už väčšinou vynechá. Potom sa ohláste ku svojmu gynekológovi.

Samozrejme, test si môžete kedykoľvek zopakovať. Takisto môžete ísť gynekológovi hneď a dať si zmerať hladinu hCG hormónu.

Držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea