3 testy pozitívne a 3 nie

kamilla
25. okt 2021

Ahojte,chcem sa vas opytat ci mi viete poradit..robila som si test 4dni pred menštruáciou test vyšiel pozitivny síce zo slabšou čiarkou ale na druhy den som si kupila digitalný ktory ukazuje týždne a ukazalo mi ze som 1-2tt za par dni som si spravila zase a zas bol pozitivny..prešlo par dni a urobila som si 3 testy z rôznych značiek a tam už ta druhá čiarka nebola 🥲 teda na tom jednom len uplne slabý duch 😕 a menštruácia mi neprisla len som začala špiniť nie moc..prosim vas mate stym niekto skusenosti ? Ja už som zufala tak hrozne som sa tešila už dakujem

jaskolka
25. okt 2021

Biochemické tehotenstvo. Bohužiaľ, stáva sa to,a dokonca aj dosť často.To, že čiarka nesilnie, ale opačne bledne, tomu nasvedčuje, zároveň začínate spinit,pravdepodobne sa menštruácia dostaví s oneskorením.

petamich
25. okt 2021

zial bude to ako pise @jaskolka zrejme biochemicke tehotenstvo :( mrzi ma to

nafka0483
25. okt 2021

@kamilla Biochemicke... to zial prave to riziko ked robis testy skor ako meska menstruacia. Zacnes sa tesit a takto to dopadne.
Mohla si mat plno biochemickych len kym netestujes, tak o tom proste nevies.

leuska1991
25. okt 2021

@kamilla a digitalny tiez je negativny?

kamilla
autor
25. okt 2021

@leuska1991 digitálny som si uz nerobila len tie klasické ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre