Tehotenský test pozitívny, no tehotná nie som

gabusikgabus
22. júl 2021

Môžte mi prosím poradiť
Robila som si tehotenský test a vyšiel mi pozitívny s tým ze jedna bola silná a druha slabá čiarka spravila som ich 7 lebo som nevedela na com som pravda ze každý deň asi po dva testy všetky boli pozitívne
Šla som teda ginekologovi aby mi to potvrdil ale povedal mi ze nie som tehotná ze tam nič nevidi tam zobral krv neska prišiel výsledok bohužiaľ negatívny výsledok
Mala som aj príznaky boleli ma prsia , hlava , unavená som bola a pod bruchom som mala kŕče také jemne ....tak neviem

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ladyblcha
22. júl 2021

Toto nie je tehu test, ale ovulacny

belllinka
22. júl 2021

@gabusikgabus ved si si robila ovulacny test 🙄

rybka1985
22. júl 2021

@gabusikgabus totosu ovulacne testy vidis na konci napisane LH. Na tehu testoch je napisane HCG.

klarissa25
22. júl 2021

Ako môžu ženy chcieť a vychovávať deti, keď ani nevedia aký test si robia? Mimochodom na krabičke to bolo určite napísane

ladyblcha
22. júl 2021

@klarissa25 a este ked gynekolog pisu s makkym i ;)

klarissa25
22. júl 2021

Nakoniec napíše že si robí srandu, alebo zmaže rovno celý profil...ale pobavilo...

anjelicek26
22. júl 2021

Toto nie su tehotenske testy, ako baby pisu.

zuzkacik4
22. júl 2021

🙈

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belllinka
22. júl 2021

hmmm, ale že urobí až 7 testov, ale návod si ani raz neprečíta. By ju snáď trklo, že nie sú tehotenské

ki_ki2
22. júl 2021

Jej moja zlataaa 😅 to sú ovu testy ..

luci_ba
22. júl 2021

to su ovu testy a sú negatívne

gabusikgabus
autor
22. júl 2021

@klarissa25 kupoval to priateľ

ladyblcha
22. júl 2021

@gabusikgabus bez navodu?

klarissa25
22. júl 2021

@gabusikgabus a ty nevieš čítať?

gabusikgabus
autor
22. júl 2021

@klarissa25 bože človek chce od vás radu a na miesto toho samé kritizovania ďakujem

klarissa25
22. júl 2021

@gabusikgabus ako prepáč akú chceš radu??? Však si si robila ovulácne testy....bola si u Dr ktorý ti povedal ze nie si tehotná ešte k tomu aj z krvi ti to vyšlo.. takže nerozumiem načo sa pýtaš....škoda ze si mu tie testy nedoniesla ukázať...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabusikgabus
autor
22. júl 2021

@bambulienka25 však pohode stačilo napísať je to ovulačný test a koniec

nikola992
22. júl 2021
gabusikgabus
autor
22. júl 2021

Robila som si aj tehotenský test a bol pozitívny
Ovulacny ten co som odfotila som si robila včera
No ale ďakujem za pekne odpovede , viete sa len posielať a človek si myslí že keď sem niečo napíše tak sa mu nebudú posmievat a stačilo napísať je ovulacny urob si tehotenský a basta
Fakt som si nevšimla ze je to ovulacny test keby áno tak to ani sem nedá
Ahojte

gabusikgabus
autor
22. júl 2021

@gabusikgabus posmievat
Prepáčte za to písanie mam dnes blbí deň

klarissa25
22. júl 2021

@gabusikgabus už to nezachránis. Isto si si nerobila tehotenské testy.. nabudúce chod na nákup ty a precitaj si co kupuješ ahoj...

gabusikgabus
autor
22. júl 2021

@klarissa25 hrozne ženy niektoré

nina19833
22. júl 2021

@gabusikgabus z toho si nič nerob. Každý sa môže pomýliť. Hlavne, že sa to vyriešilo a vieš, na čom si 🙂

gabusikgabus
autor
22. júl 2021

@nina19833 ďakujem ti aspoň jedna normálna 🙂

mattkapd
22. júl 2021

@gabusikgabus niesi prvá ani posledná ktorá sa pomýlila.. Ono tiež neviem na co by som si čítala návod keď viem ze mam len na curat a namočiť test.. A ze si si nevšimla že ti priateľ doniesol iný?.. No stáva sa. My keby sa tak dlho nepokusame ani by ma nenapadlo ze existujú okrem tehotenských aj nejaké ovulacne.. Prajem teda aby to čoskoro vyslo✊✊

karpina
22. júl 2021

Vôbec nechápem, ked už jedna napísala, že sa jedná o ovulačný test, načo sem píše dalších 20 báb, "to je ovulačný test, ako písali dievčatá". Ako v materskej škôlke. Tie nechápem, čo má výchova detí spoločné so zámenou testov.. @gabusikgabus A tiež myslím, že nič hrozné si nespravila, tak si nekaz deň.

lucijalucy
22. júl 2021

Tak toto mi spravilo pekný deň! Ďakujem 🤣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre