Mám silné bolesti brucha a špinenie. Ide o potrat?

Zodpovedané
30. apr 2020

Dobrý deň,

29. marca mi začala posledná menštruácia. Robila som si test a mala som na ňom dve slabšie čiarky. Dnes ráno boli čiarky úplne silné.

V práci som však dostala silné bolesti brucha. Bolelo ma celé brucho, aj spodok brucha. Mám hnačku, čistá voda. Zbadala som slabú krv - špinenie.

Môže ísť o potrat?

Ďakujem

Dobrý deň,

začiatky tehotenstva bývajú všelijaké. Každý môže mat iné prejavy. Hnačka s tým môže a nemusí súvisieť.

Kŕče mohli súvisieť s hnačkou. Ak bolo špinenie len veľmi slabé a aj kŕče už ustali, mohlo by byť všetko v poriadku.

V každom prípade radšej navštívte gynekológa.

Držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea