Pozitívny tehotenský test a špinenie

viki91
5. aug 2022

Ahojte žienky
Som 30DC, 13 DPO, od 10DPO mama testy sú pozitívne ( druhá čiarka slabšia ale viditeľná, žiadny duch).
Dnes ráno som si spravila Clearblue digi test, a bol + (1-2 týždeň) Hneď´ po tom som zbadala, že som začala špiniť, na intímke zatiaľ nič, len na toal. papiere.
Čo to znamená to špinenie?? Je to zle alebo je to normálne? Ku gynekologičke mám ísť na odber krvi v pondelok, je na dovolenke, ale dovtedy ešte 3 dni.. Ďakujem za info žienky...

saska85
5. aug 2022

@viki91 ja som mala pozit Clearblue test 1-2 t ukazovalo a spinila som, bolo to biochemicke tehotenstvo

saska85
5. aug 2022

O par dni mi zacali aj ostatne testy blednut

viki91
autor
5. aug 2022

@saska85 mrzí ma to :( Držím Vám palce na bud. mesiac.
A mala si nejaké bolesti? Aj MS si dostala? Dostala si progesteron a aj napriek tomu tak to dopadlo?

saska85
5. aug 2022

@viki91 otehotnela som hned na dalsi mesiac a teraz som v 5. Mesiaci .. mala som vtedy bolesti ako na menstruaciu , dostala som duphaston ale nepomohlo, proste sa neuchytilo

lucia7933
5. aug 2022

ahoj, ja som tiez mala uplne slabucke spinenie takmer priehladne v den ked som mala dostat MS (trvalo dva dni) ale uz vyzera ze to preslo...tiez dufam ze to nic neznamena

lucia7933
5. aug 2022

zatial mi meska 3 dni, a test vysiel dnes takto

viki91
autor
5. aug 2022

@saska85 gratulujem prajem veľa zdravíčka 🙂 ja žiadne bolesti nemám, verím že všetko bude ok...

viki91
autor
5. aug 2022

@lucia7933 jeej gratulujem 🙂 Takže napriek špinení máš test stále pozitívny?

lucia7933
5. aug 2022

@viki91 ano, a ciarky na testoch stale silnejsie zo dna na den a dnes som skusila aj tento digi...ono to bolo take ani nieje ze spinenie len taky akoby vytok jemne sfarbeny do hneda a len na wc papieri a nie vzdy pocas dna...dnes uz nic nastastie, tak verim ze vsetko ok🙏

lucia7933
5. aug 2022

@viki91 netusim co to mohlo byt, ale tiez som sa zlakla

banderaska29
5. aug 2022

@viki91 ahoj rozhodne smer gynekolog nepíš sem a nestrácaj čas- pohotovosť smer nemocnica ak nerobí tvoja gyn. čakať tri dni je veľa.
ja ta iba podporím že ja som špinila a všetko bolo nakoniec ok a moja kamoška mala počas tehotenstva v 10tt krvácanie, ale ze brutal a nakoniec je maly na svete, bola to menštruácia 😀 takže hlavne no stress a utekaj pohotovost

lucia7933
5. aug 2022

@banderaska29 A myslis ze aj ja by som mala ist radsej na pohotovost? tiez v termine MS som mala taky akoby jemne sfarabeny vytok do hneda

lucia7933
5. aug 2022

@banderaska29 uz vyzera ze to preslo, ale netusim co to bolo a ci to bolo v poriadku...nechcela som hned preto robit paniku lebo bolo toho fakt malicko

banderaska29
5. aug 2022

@lucia7933 baby vždy vždy ak je v tehotenstve špinenie treba ku dr. jedna na koníkovi povie že potratila druha že je ok ale ty si ty. to sa ani nepýtaj, radšej chodte zbytocne ako neskoro ! Držím palce ♥

lucia7933
5. aug 2022

@banderaska29 jasne, dakujem ak to bude znova pojdem urcite...

viki91
autor
5. aug 2022

@banderaska29 Ďakujem aj ja za radu 🙂 a na pohotovosti im to nevadí že nemám ešte potvrdené tehotenstvo od doktorky? Iba test?

lusyyy36
5. aug 2022

Ja som mala mimomaternicpve. Týždeň spinenie, potom krvacanie 5 tyzdnov.

banderaska29
5. aug 2022

@viki91 nevadi to jasne ze nie, oni ti ho zároven aj potvrdia, alebo vyvratia. budu robit urcite sono 🙂

abcd87
5. aug 2022

@viki91 Ja som mala spinenie (niekedy cervena krv, niekedy hneda) bud raz alebo 2x do mesiaca celych 9 mesiacov … bolo to na nervy no maly je zdravy a tu 👍 na pohotovosti mi povedali ze to je z krcka, moja doktorka zas ze som mala pri plode nejaku krvnu zrazeninu ci co … vlastne preto som aj bola pri gyn uz v 5tt, lebo test pozitivny a ja som zacala spinit - dala mi duphaston a cakali sme ci bude 😇

petricka22
5. aug 2022

@viki91 nemusi to znamenat nic, ale aj moze. Ja som prve dve tehotenstva takto spinila na zaciatku. Dr mi na to dala tusim kyselinu askorbovu. Rychlo to spinenie preslo. No pri tretom tehu som zas spinila, ale tu ro uz bolo mimomaternicovym tehotenstvom. Nemaj zbytocny stres, nie je to nic neobvykle. Dr ti povie viac.

ibajaanikiny
5. aug 2022

@viki91 ja som nie ze spinila,ale krvacala a lekar mi povedal,ze mam cakat,bud potrat,alebo sa mi rozsiruje maternica a cievky praskaju,ze to je normalne. Na sone bolo vsetko ok,dal mi ascorutin a kludovy rezim a mala ma uz rok. Vela zien spini a aj krvaca,nesmies mysliet negativne,drzim palce

janynyna
5. aug 2022

Tiež som mala špinenie asi dva dni. Ale to som ešte nevedela, že som tehotná. Test dsdom si robila asi až po týždni.

viki91
autor
7. aug 2022

@ibajaanikiny Ďakujem, to iste mi povedal lekár, že cievky praskajú a dal mi ascorutin, špinenie už prešlo.. Uvidíme ako dalej 🙂

lucia7933
7. aug 2022

@viki91 ja som volala s mojou Dr. ohladom toho mojho jemnehnedeho vytoku v case MS a ta mi povedala ze to je normalne nic mi na to nedala, nastastie uz to preslo ale povedala mi ze to mohlo byt aj uhniezdovania ale tak to sa mi nezda lebo to bolo predsa este pred MS

lucia7933
8. aug 2022

dnes takto na 5.den meskania

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre