Môžem byť tehotná?

pp_
16. okt 2022

Dobrý deň,
chcem sa poradiť asi 5 dní mi mešklala menštruacia tak som si robila tehotenský test a ten mi vyšiel tak že jedna čiarka bola silná a videla som tam jednu takú úplne slabú (test bol pepino) ale potom som dostala menštruáciu. Môže byť že mi len meškala a test ukázal silnú čiarku správne a ta druhá úplne slabá možno ani nebola? Pretože čítam že menstruacia môže byť aj počas tehotenstva. Ďakujem za odpovede.

veronikaszabova
16. okt 2022

@pp_ pepino duchuju. Na ten sa nespoliehaj.

tessa2299
16. okt 2022

@pp_ pise sa to tu uz dlho, ze pepino testy robia falosne ciarky, aj ked zeny nie su tehotne.

pp_
autor
16. okt 2022

@tessa2299 ďakujem

pp_
autor
16. okt 2022

@veronikaszabova ďakujem za odpoved

simona1998
16. okt 2022

@pp_ ja som mala tiez na pepine dve čiarky , no menzes prišiel . Strašne hrozne testy , nikdy viac

pp_
autor
16. okt 2022

@simona1998 ďakujem ano bude to tým testom

maca2790
2. jan 2023

Ahojte, minulý mesiac mi meškala ms 5 dní tak som si urobila test ..vyšiel mi pozitívny, neskôr som dostala bolesti a dva dni som mala ms čiže asi šlo o biochemické tehotenstvo ..keď mi skončila ms som si kúpila ďalšie testy tam som už mala len duchovanie , dnes mi prišla ms urobila som si test a je negatívny.. nechcem myslieť na to najhoršie s manželom sa snažíme o bábo..lenže nechápem bola som chorá a ostala mi nechuť v ústach čiže necítim chuť, čuch mám ...bola som silný fajčiar zrazu mi nechutí fajčiť cigarety Max jedna za deň aj to mám po nej chuť zlú ako keby som nemala tú pravú chuť cigarety...neviem či si domýšľam alebo môže byť ešte nejaká šanca..prosím vás o radu alebo ak máte nejaká skúsenosti... ďakujem za odpoveď.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre