Menzes mi mešká 3 dni, bolí ma žalúdok a mám svalovicu. Som tehotná?

Zodpovedané
26. mar 2020

Dobrý deň,

menštruácia mi mešká 3 dni, cyklus mám 26 dňový. Robila som si testy a sú tam slabé čiarky. Bolí ma v podbrušku a mám svalovicu. Často chodím na wc a bolí ma žalúdok.

Môže to byť jeden z príznakov tehotenstva?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

zatiaľ mi tento test nepríde pozitívny. Ani tie príznaky nie sú úplne typické pre tehotenstvo.
Test je dobre si urobiť z ranného moču.

Počkajte týždeň, vypustite to úplne z hlavy. Potom si urobte znova test.

Držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea