Menzes mi mešká 2 dni. Som podľa vás tehotná?

bea2001
13. máj 2020

Dobrý deň, 12.3 som dostala menstruáciu, 27.3 sme sa s priatelom milovaly bez ochrany ale neurobil sa do mňa.. v aprili som mala menštruaciu normalne.. tento mesiac mi to mešká 2 dni.. mam nafuknute a tvrde bruško, často chodim močiť a v strede podbrušku mam akoby hrčku.. najprv som mala slabšiu zapchu a teraz mam stolicu normalnu.. prsia ma začali bolieť pred 3 dňami, test som si ešte nerobila, myslite že by som mohla byť tehotna? Ďakujem za odpovede

s_a
13. máj 2020

možno si skôr len prechladnutá, na začiatku tehotenstva nemáš prečo často chodiť cikať

janulka1985
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
williamska1
13. máj 2020

@bea2001 keď sa do teba nespravil, tak asi nemáš byť z čoho tehotná. no ak chceš vedieť, tak si vyskúšaj kúpiť a spraviť test. ten ti povie, či ide o tehotenstvo alebo nejaké prechladnutie.

nikca101
13. máj 2020

@s_a neviem ako to je ale aj ja som hneď od začiatku tehotenstva (ešte som ani nevedela vtedy že som tehotná) stále chodila cikať aj 20x do dňa a bol to moj prvý tehotenský príznak inak mi nič iné nebolo a ostatné príznaky sa dostavili až nejak okolo 7tt

s_a
13. máj 2020

@nikca101 tak ja som v 14 týždni a častejšie na wc som začala chodiť len teraz, ale to som aj začala viac vody piť

nikca101
13. máj 2020

@s_a ja som teraz v 13tt 🙂 tak myslím že ono je to dosť individuálne s tými príznakmi každá žena má iné aspoň čo čítam tak niečo také ako bolesť v podbrušku som ja ani nezažila zatiaľ ani bolsť pŕs možno len tak 2 dni som ich mala citlivejšie ani ďalšie príznaky len toto cikanie mi zostalo doteraz :D a to som podľa pondelňajšieho ultrazvuku úplne v poriadku a bábätko sa pekne vyvíja

petulaptt
13. máj 2020

Ked chces vediet ci si tehotna, preco si teda ten test nespravis? On ti povie viac ako my

katarinka89
13. máj 2020

@bea2001 sme v 21. Storočí a nechápem, prečo je ľahšie takéto spekulovanie či som, či nie keď v každej lekárni ponúkajú xy tehotenských testov? 🤦

bea2001
autor
13. máj 2020

@petulaptt lebo sa bojim, mam 19 rokov a rodicia ma zabiju (viem ze si za to môžem sama)

petulaptt
13. máj 2020

@bea2001 ked si ho spravis, budes sa bat mozno kratsie, lebo pravdepodobne tehotna nie si.

wudz
13. máj 2020

@bea2001 rodičia ťa nezabijú, prežijú to, aj naši prežili... mamka sa so mnou 3 mesiace kvôli tomu nebavila, teraz na svoje vnúčatká a zaťka nedá dopustiť 🙂 Hlavu hore, urob si test, je to lepšie ako trýznivá nevdomosť.

bea2001
autor
13. máj 2020

Takže keď sa do mňa neurobil aj keď som mala plodne dni, nie je možne že som tehotna?

petulaptt
14. máj 2020

@bea2001 ked sa neurobil a ked si mala normalnu ms, tak najskor asi nie. Ked chces vediet naisto, sprav si ten test.

jaskolka
14. máj 2020

Pozri, všetko je možné, ak si super plodná a on ma extra rýchle spermie, tak dá sa otehotnieť "z kvapky lásky" pred ejakulaciou. To, či áno, alebo nie, tu nikto neuhadne. Jednoznačne si urob test, to, že zo strachu ho nechceš urobiť, ti absolútne nepomôže, na situácii nič nezmení... Bud si, a budú //, alebo nie si, a bude jedna. Ci lepšie byť v neistote, strese, nervózna? A co keď áno, čo keď nie... Nijako to uz neovplyvnis, snáď len pre budúcnosť poriadnu ochranu si dajte

bea2001
autor
14. máj 2020

@jaskolka ráno som dostala krámy.. tak asi nie som, ďakujem za rady😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre