Tehotenský test - menzes mi mešká 4 dni

slobodna1989
7. okt 2023

menštruácia mi mešká 4 den snažíme sa o babo od júla pred dvoma dňami robila tehotenský test bola iba jedna čiarka ale uplne slabá a teraz som robila jedna čiarka ale uplne silna

zenulkaaa
7. okt 2023

Jedna ciarka slaba ci silna, test je negativny. Museli by sme sa bavit o druhej ciarke, aby bol pozitivny.

aeruginosa
7. okt 2023

Ta jedna kontrolna ciarka tam je vzdy, pokial je test spravny. Na to, aby bol test pozitivny, tam musi byt aj druha ciarka. Mas to napisane aj v navode na pouzitie, ktory balia k testom..🙈

slobodna1989
autor
7. okt 2023

@zenulkaaa ja viem ale pred dvoma dnami ta jedna bola uplne slaba

zenulkaaa
7. okt 2023

@slobodna1989 to je uplne jedno ci bola slaba, alebo silna, mozno si mala test menej ocikany, teraz sa Ti mohol viac premocit. Jedna ciarka je proste negativny test.

slobodna1989
autor
7. okt 2023

@zenulkaaa viem!!!

chvostik1
7. okt 2023

Nerozmnozuj sa keď si ako tatár a nestačí ti povedať raz, že pri pozitivite tam čiarky musia byť 2!!! Ako čítaš návody? Slušne ti to niekto zopakuje lebo sa tváriš, že nechápeš a si ešte drzá.

slobodna1989
autor
7. okt 2023

@chvostik1 nekomentuj a necitaj!!!!!

domka222
7. okt 2023

A s čím chceš teda poradiť? Test je jednoznačne negatívny

stellarstar
7. okt 2023

@slobodna1989 radím ti prečítať celý návod tt testu lebo tam to je pekne vysvetlené ako funguje tt test

bejbs123
7. okt 2023

@slobodna1989 aky je v tom podla vas rozdiel,ked je jedna ciarka slaba a druha silna,ked viete,ze vysledok je negativny a mali ste potrebu ten test odfotit a pridat ho sem?asi mi unika pointa a rada by som to pochopila

obleckodogymu
7. okt 2023

Nehnevaj sa ale keď ti baby právom povedia, že je proste negatívny, tak chytáš nervy a nevieš sa s tým vysporiadať? Pýtala si sa na názor, napísali ti názor.
Chápem, že to bábo veľmi chceš, ale nepýtaj sa toto na fóre keď akceptuješ len odpoveď "áno, si tehotná"-hoci nie si ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre