Pred dvomi dňami som mala pozitívny test, dnes negatívny. Prečo je tomu tak?

Zodpovedané
14. máj 2020

Dobrý deň,

menzes mi mešká už 10 dní a od dnes mi začínajú plodné dni. Pred dvoma dňami som si robila test a vyšla mi jedna silná palička a druhá slabá. Dnes som sa testovala poobede a test vyšiel negatívny.

Prečo je tomu tak?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

po 10. dňoch meškania menštruácie by ste mohli mat už aj iné príznaky. Napríklad citlivé prsia, alebo riedky výtok, či časté močenie.

Test si zopakujte niekedy z ranného moču. Ak bude negatívny a menzes nepríde, navštívte gynekológa.

Držím palce

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea