Meškanie menzesu a negatívny test

klamema
11. jan 2022

Baby mešká mi menzes 2 dni a dnes som si robila test a vyšiel negatívny. ... môže vyjsť ešte pozitívny?

lauristrk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klamema
autor
11. jan 2022

@lauristrk no keby skôr neprišli, chceme babo

lauristrk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klamema
autor
11. jan 2022

@lauristrk však uvidíme len som chcela vedieť či sa to niekomu stalo a nakoniec bolo stoho babo

nika12323
11. jan 2022

Správ si ešte jeden test tak o dva dni , a skúsila by som test aj inej značky ten by mohol ukázať aspoň “ ducha” 🙂 drzim palce !🙂

majkaki
11. jan 2022

@klamema ano, mne až po týždni meškania vyšiel pozitívny 🙂 dovtedy negatívne, držím palce 🙂

klamema
autor
13. jan 2022

@nika12323 dnes ráno robený

klamema
autor
13. jan 2022
klamema
autor
13. jan 2022

@nika12323 na živo je oveľa silnejšia ako na foto ,odfotim cez den

0timea
13. jan 2022

@klamema blahozelam,je tam vidiet tu druhu ciarku

vandica
13. jan 2022

@klamema toto je slušná čiarka, gratulujem☺️

klamema
autor
13. jan 2022

@0timea ďakujem ešte sa moc neteším až keď to bude potvrdene na 100%,chcem sa opýtať to sa bude počítať od poslednej ms alebo od ovulácie?

0timea
13. jan 2022

@klamema gynekolog rata od poslednej ms,cize v case ked mas dostat dalsiu ms a si tehotna tak si vo 4tt

petka1402
13. jan 2022

@klamema ja keď som bola tehotná, som nemala ani len ducha a to mi meškali 2 týždne, už som šla k doktorke s tým, že som smrteľne chorá 😂🤦‍♀️

klamema
autor
13. jan 2022

@petka1402 to som bola pri prvom tak vystresovana, teraz uz viem do čoho idem 🙂 snáď

nika12323
13. jan 2022

Áno krásne tam vidieť druhu čiarku , gratulujem 🥰

karolonakarol
24. jan 2022

@majkaki ahoj, ja sa chcem spýtať po týždni meškania ako mala začať ms alebo až ako mala skončiť ? 🙂 lebo mne meška dnes už 6ty deň. Robila som si 3 testy ale 2 poobede a včera o 12tej keď som sa zobudila lebo išla som spať až o 3 ráno koli oslave. A zatiaľ negatívne

majkaki
24. jan 2022

@karolonakarol 20.10 som mala dostať ms, 27.10 som mala ducha na teste a 1.11 uz krasne dve čiarky 😊 takže držím palce 🙃

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre