Som tehotná, keď mám jednu silnú a druhú slabú čiarku na teste?

Zodpovedané
15. jan 2020

Dobrý deň,

robila som si tehotenský test a vyšla mi jedna silná a druhá slabá čiarka.

Som tehotná?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

myslím, že ste tehotná. Ak ste si robili test pred očakávanou menštruáciou, alebo tesne vtedy keď mala začať, tak tá druhá čiarka býva veľmi slabá.

Ak zopakujete test o týždeň, mali by už byť obe silné rovnako.

Definitívne tehotenstvo potvrdí gynekológ. Stačí keď ho navštívite, keď Vám vynechá druhá menštruácia.

Držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea