Silná čiarka na jednom teste a duch na druhom

ci
9. okt 2022

Ahojte vie mi niekto povedať čo to znamená že na prvom tehotenskom teste bola silná čiarka a na druhom teste len duch?

veronikaszabova
9. okt 2022

@ci biochemicke tehotenstvo

liloastitch
9. okt 2022

Aké boli medzi testami časové odstupy? Bola to tá istá značka? Robené boli v akom čase?

ci
autor
9. okt 2022

@liloastitch ja som si druhý spravila asi po hodine lebo som neverila že môže byť pozitívny. A bol to ten istý dva boli v balení.

veronikaszabova
9. okt 2022

@ci urob si zajtra rano. Mozno si mala rozriedeny moc.

liloastitch
9. okt 2022

@ci to bude rozriedený moč najskôr. Urob si druhý,z ranného moču.

lienka.7
9. okt 2022

@ci pokial ti meska ms, urob si test zajtra z ranného moču. Aj 2. Ale kup si rovnakú značku.
Drzim palce 🍀

ci
autor
9. okt 2022

@lienka.7 mešká mi 6 dní ale som 4 mesiace po pôrode tak som to pripisovala tomu🙈

lienka.7
9. okt 2022

@ci aha 🙈 som myslela ze sa snažíte o bábätko 😁 no pokial by si mala z čoho byt tehotná 🙈😁 mozes pokojne byt.
Na druhej strane mozes mat rozhádzané hormóny. Po 600 nedeli si ms dostala normalne?

ci
autor
9. okt 2022

@lienka.7 nesnažíme máme dve to nám úplne stačí 🙈🤣 v júni dom rodila,v auguste som dostala prvú ms aj v septembri teraz na začiatku októbra len trošku krv som mala raz a odvtedy nič

matullienka
9. okt 2022

@ci no ak na tom teste boli silné čiarky tak to nebudú Iba rozhádzané hormóny po pôrode.

lienka.7
9. okt 2022

@ci inak mozno ta poteším, ale ja keď mi 1tt meškala ms, som uz mala koľajnice ako hrom 🙈 ziadny duch.
Aj keď tu baby maju negat.skusenosti, mna pepino testy nesklamali nikdy. Skus urobit 2 naraz z ranného moču, ak tam dačo bude, skus este ten digit.clear blue.

ci
autor
9. okt 2022

@lienka.7 ja som si spravila ten intimed najlacnejší 🙈🤣 neviem v každom prípade vôbec nejsom s tým stotožnená 🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre