V gestačnom vaku nebolo nič vidieť. Čo môžem očakávať?

Zodpovedané
22. sep 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. 10. septembra som bola u gynekológa a na sone bolo vidieť gestačný vak veľkosti 11 mm. Ale v ňom nebolo nič. Predpísal mi Fraxiparine 0,3 ml. Otehotnela som 2 mesiace po MA.

Menzes som mala 3. augusta. Bol však slabý a krvácala som len pár hodín.

Čo môžem očakávať?

V ktorom som týždni?

Gynekológa som sa pýtala, ale mi povedal iba toľko, že tehotenský týždeň sa ešte nedá zistiť.

Ďakujem

Dobrý deň,

naozaj ťažko z tohto určiť vek bábätka. Na ďalšom UZV, keď už bude vidieť akciu srdiečka, tak sa bude dať určiť týždeň.

V tejto chvíli to aj tak nie je podstatné. Dôležité je, aby sa malo u vás v brušku dobre. Snažte sa o čo najviac oddychu a doprajte si zdravú, vyváženú stravu a urobte si niečim radosť. Všetko ostatné prinesie čas.

Držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea