Aká je šanca vyliečiť sa z Piriformis syndrómu?

Zodpovedané
23. máj 2019

Dobrý deň,

po takmer dvoch rokoch bolesti sa prišlo na to, že mám Piriformis syndróm.

Aká je šanca vyliečiť sa?

Existujú cvičenia a terapia, ktoré mi môžu po tak dlhej dobe pomôcť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

po takej dlhej dobe máte Piriformis určite veľmi skrátený. Upokojíme Vás, áno dá sa určite liečiť.

Existujú veľmi efektívne strečingové cvičenia, ktorý Piriformis ponaťahujú a uvoľnia.

Tiež pomáha pri liečbe aj posilnenie stabilizátorov bedra, poprípade manuálne techniky.

Prajem pekný deň,
Bc. Eva Slamová
Rehab – Klinik Bratislava
www.rehabklinik.sk