Je vhodná ozónová terapia pre priateľa, ktorý má vyskočenú platničku a stavec?

Zodpovedané
26. júl 2019

Dobrý deň,

môj priateľ má vyskočenú platničku a aj stavec. Má 33 rokov.

Je vhodná pre neho ozónová terapia?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ozónová terapia sa vo všeobecnosti aplikuje pri vyskočenej platničke. Bohužiaľ, nevieme Vám odpovedať na danú otázku s úplnou istotou. Daný stav je potrebné najprv odkonzultovať s rehabilitačným lekárom a neurológom.

Čiže odpoveď je áno a aj nie. Niekomu to koniec koncov zaberie a niekomu nie.

Prajem pekný deň,
Bc. Eva Slamová
Rehab – Klinik Bratislava
www.rehabklinik.sk