Aké výživové doplnky na oči s vitamínom A sú vhodné pre tínedžera a dospelého?

Zodpovedané
28. nov 2022

Dobrý deň,

chcem sa poradiť ohľadom výživových doplnkov pre tínedžera a dospelého.

Aký výživový doplnok obsahujúci vitamín A na oči odporúčate pre dospelého a dieťa vo veku 14 rokov?

Obaja nosíme okuliare do diaľky.

Aký výživový doplnok, ktorý obsahuje vitamín B - komplex by bol vhodný pre dospelého a deti vo veku 6, 7, 10 a 14 rokov?

Ďakujem

Dobrý deň,

odporúčam prípravok OCUTEIN FORTE Luteín 15 mg - DA VINCI. Užíva sa v množstve 1 kapsula 1x denne.

Od 3 rokov je vhodný B-Komplex Sanofi. V zložení nájdete B1, B2, B6, niacín a kyselinu pantoténovú.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut