Ako správne nakombinovať vitamíny pre muža s horším spermiogramom?

Zodpovedané
9. aug 2022

Dobrý deň,

moje otázky smerujú k vitamínom/liečivám pre mužské pohlavie. Partner momentálne užíva Folandrol, zinok, vitamín C a pije čaj Kotvičník. Dostala som ešte echo na výživový doplnok FertiDuo (ten neužíva a ani neužíval).

Môže kombinovať Folandrol, FertiDuo a Kotvičník, keď výsadí zinok a vitamín C?

Ako dlho môže užívať vitamíny a piť čaj, aby si viac neuškodil ako pomohol?

Ako to spolu nakombinovať, keď mal horší spermiogram (terato)?

Ďakujem

Dobrý deň,

partner môže kombinovať prípravky, tak ako ste uviedli (Folandrol, FertiDuo a Kotvičník). Užíva sa 1 kapsula FertiDuo Deň ráno a 1 kapsula FertiDuo Noc večer.

Ak sa výsledky nedostavia do 6 mesiacov, je vhodné vyhľadať odbornú pomoc.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut