Čo odporúčate na strie pod bruškom v treťom trimestri?

Zodpovedané
17. jún 2020

Dobrý deň,

som v 35+1tt a veľmi ma trápia strie.

Čo odporúčate na strie pod bruškom?

Ďakujem

Dobrý deň,

na strie odporúčam Elasti-Q Exclusive telový krém proti striám. Na vzniknuté strie pôsobí tak, že vyblednú a zúžia sa, tým pádom ich nie takmer ani vidieť.

Do budúcna odporúčam sa týmto krémom natierať hneď od začiatku tehotenstva, pretože dodáva elasticitu pokožke a tým slúži ako prevencia proti vzniku neželaných strií.

Elasti-Q Exclusive

Obsahuje 6 účinných látok – kyselinu hyalurónovú, elastín, D-panthenol, vitamín E, pupočník a kozinec.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová