Čo na rastúce bruško - strie

mischellka47
17. mar 2019

Ahojte dievcata, co sa vam osvedcilo pri rastucom brusku, myslim nejake produkty na strie. Dakujem

barunka.k
17. mar 2019

@mischellka47 mne jednoznačne BI-OIL

jamimka
17. mar 2019

Elasti-q ale uz od prveho dna odkedy som zistila ze som tehotna. Ani jedna stria. Ale vraj to je od génov, elasticita koze, a inych faktorov. Niekto moze spat v kremoch a bude mat dotrhane brucho, stehna, niekto nemusi ani natierať a bude mat pekne bruško. Ale... Každé bruško v tehotenstve je pekne a pekne je aj s jazvami. 😉

kuravesele
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hennyinnsbruck
17. mar 2019

To je genetika...
Pribrala som vyše 20kg brucho som mala veľmi veľké a nič ani 1stria. Používala som Nivea telové mlieko.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
innapnirhu
17. mar 2019

Podla mna pit vela a zdravo sa stravovat pomoze najviac, a popri tom mazat hocijakym kremom alebo olejom po kazdej sprche nemoze byt na skodu.
Moja mama ma brutalne strije tak som sa bala, ale ona vzdy strasne malo pila. Ja nemam ziadne🙂

innapnirhu
17. mar 2019

Musim dodat ze ja mam strije na stehnach, na bokoch, prsiach z minulosti z priberania, tiez som malo pila, ale v tehu som si na to davala extra velky pozor

lucyluv
17. mar 2019

Ja som používala weleda olejček na strie a mám len 1 striu, ale to na mieste, kde som mala voľakedy piercing. Určite ale veľa robí kvalita kože. Hoci z puberty mám dost strie na zadku, takže možno že aj ten olejček zabral nakoniec, keď tak nad tým uvažujem 🙂

sarahj
17. mar 2019

Sestra používala tiež bioil a kamarátka zas kokosový olej, no ten dlhšie schol takže s tým treba rátať 🙂 No ten bioil je taká klasika a nepokazíte tým nič. Objednať si ho môžete aj online a pri tom odporúčam využiť cashback portál plnapenazenka.sk kde ušetríte pár % z ceny nákupu-časom sa to nazbiera a kedykoľvek si to môžete nechať vyplatiť

jaja23
17. mar 2019

@mischellka47 ja som obyčajnú indulonu a nemám ani jednu striu

janulka257
19. mar 2019

ja používam obyčajne oleje - jojobový, mandľový, olivový, bambucké maslo, snažím sa veľa piť, užívam občas aj rybaci kolagén.. som 23.tyzden s dvojičkami, strie sa mi spravili v puberte na bokoch a stehnách, tak uvidíme čo to spraví v tehotenstve 🙂

mindy112
19. mar 2019

@mischellka47 Jednoznačne Elasti-q olej. Mám aj krém, ale ten mám skôr na natieranie, keď som v práci, pokožku mám veľmi suchú. Olej mne osobne síce veľmi smrdí (prikladám to tehotenstvu) ale zase účinnosť je skvelá, aj vzniknuté nepekné červené strie mi po pár dňoch poctivého natierania úplne zmizli. Za mňa TOP

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre