Čo na strie pri rastúcom brušku?!

zanetakovacsova
12. apr 2021

Ahojte žienky. Chcela by som sa poradiť. Aký krém sa u vás najviac osvedčil pri rastúcom brušku na strie a na pružnú pokožku 🙂?

uriva
12. apr 2021

Ahoj, používam Elasti-q, ale počula som aj na Bi-oil dobré recenzie.

katulienocka999
12. apr 2021

@zanetakovacsova pouzivala som bi-oil ale nic nepomohlo... Ale zas som citala, ze je to genetické.. Môžeš používat hocijake kremy neviem ake drahe ale ak raz mas mat strie tak ich budeš mat 🤷‍♀️

zanetakovacsova
autor
12. apr 2021

Ďakujem za odpovede 😇no treba skúsiť uvidím😛

simonabelj
12. apr 2021

Pri prvom som používala elasti-q a nepomohlo💁🏻‍♀️

ninyart
12. apr 2021

@zanetakovacsova Hociaky krem, dolezite je natierat sa. Prve tehotenstvo som sa natierala od prveho dna 2-3x denne a mam len 4 strie aj to, ked sa mi dcerka otocila dole hlavou. Vcera som zistila, ze som opat tehotna a opat sa uz natieram. A dostatok vody treba pit, koza je potom elastickejsia 🙂

elisse247
12. apr 2021

@zanetakovacsova používala som olej Eucerin, bi oil aj elastiq ale ten exclusive a nič nepomohlo. Doktorka povedala že proste to je kožou keď nemá dostatočnú elasticitu tak proste popraska aj keď sa natieram. Po pôrode som začala na odporúčanie moisturizing lotion a teraz mám Alpha e factor a už konečne vidím nejake väčšie zmeny. Ale teda investovala som do toho dosť a nič z toho poriadne 😅

zanetakovacsova
autor
12. apr 2021

@elisse247 😃🙈

diaalex
12. apr 2021

@zanetakovacsova je to genetické, ale ja som mala na zadku strie a kupovala som z dm krém

nati41
12. apr 2021

@zanetakovacsova odporúčam sebamed npoužívam od začiatku tehotenstva a bruško mám ako bábätko. 🙂

zuzubb007
12. apr 2021

Elastic krém pri oboch deťoch dvakrát denne hrubšiu vrstvu ráno a večer nešetrila som teda kremom, strie asi dve dvojcentimetrove ktoré vôbec nevidno

pupavocka101
12. apr 2021

bi oil ten je podla mna naj na toto, pouzivala som ho pri oboch mojich detoch 🙂

domak2
12. apr 2021

@zanetakovacsova najviac pomaha zavrieť oči 😅

zanetakovacsova
autor
12. apr 2021

@domak2 no asi to bude to najúčinnejšie 😃😃😃

ledgerka
12. apr 2021

Mandlovy olej

elenita
12. apr 2021

Baby a v ktorom tt sa Vam zacali robit strie?

ninyart
12. apr 2021

@elenita v 36tt pri otoceni malej.

elenita
12. apr 2021

@ninyart Aha, ja som len v 22.tt a brusko velikanske, zatial bez strii. Takze este som nic nevyhrala 🙈🤣

mirkabr2
12. apr 2021

@zanetakovacsova ...moja mamina a aj starká strie majú...aj na bruchu. Mne sa v puberte spravili strie na stehnách a chrbte... keď som ostala tehotná, tak poctivo som sa od 2.trimestra natierala každý večer. A vieš čím? S krémom od Nivei na tvár na citlivú pleť... a nemám ani jednu striu...dôležité je mastiť a mastiť...

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninyart
12. apr 2021

@elenita poctivo natieraj. Ja mam predispoziciu, strie mam na bokoch, stehnach z vnutornej i vonkajsej strany od rastu i zmeny vahy z cias puberty. Ale brusko po tehotenstve len 4ks strii a aj tie na podbrusku, takze ich nevidiet ani ked mam plavky. Natierala som rano, naobed hydratacnym kremom a vecer po sprche olejom. Dolezite je neutriet sa a vmasirovat olej este do mokrej pokozky, len tak sa na 100% vstrebe. A to iste aj v pripade slabin. Ako brusko rastie, tak aj tato koza je extremne zatazovana. Za cele tehotenstvo naklad iba 100€.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre