Je mravčenie, šteklenie a slabosť v nohe vedľajším účinkom lieku Medociprin?

Zodpovedané
26. aug 2022

Dobrý deň,

koncom júla som užívala atb Medociprin. Druhý deň užívania som začala pociťovať slabosť v ľavej nohe, mierne bolesti. To trvá až do dnešného dňa. Posledný týždeň mám veľmi silné mravčenie končatín.

Ide o vedľajšie účinky lieku?

Čo mi odporúčate?

Ako dlho to potrvá?

Ďakujem

Dobrý deň,

príznaky, ktoré opisujete sa môžu objaviť počas liečby ako nežiadúci účinok lieku.

Po ukončení užívania by však mali vymiznúť. Liek ste dobrali pred mesiacom a osobne si myslím, že to spolu nesúvisí.

Odporúčila by som Vám užívanie Milgammy N.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut