Mravčenie a šteklenie v bruchu

26. nov 2020

Ahojte, píšem za kamarátku tak preto anonymne pisala mi ale nejak jej neviem odpovedať... Cíti nejaké mravčenie, steklenie, motylikov v bruchu, posledné 3 menštruácie mala veľmi slabé a vraj iba špinenie 2 dni... Tehotná byť môže, test si nerobila čo si o tom myslite?
Začalo ju nadrapovat z jedla už vraj nejaký ten týždeň a bolia ju prsia

cookie29
26. nov 2020

Že by si mala urobiť test? A dostane odpoved.
Akože kľudne to môže byt aj začiatok črevnej chrípky napríklad...

xpetka1x
26. nov 2020

Test

3petka
26. nov 2020

🤦🏻‍♀️ Pána Jána ženy máte 15. Začnite používať to čo máte v hlave. Ak je tam čierna diera tak sa ospravedlňujem kľudne sa pytaj

0silvia0
26. nov 2020

kamoska je socialne odkazana? Ma 16 a ziadne vreckove? Nema 2 eura na najlacnejsi test? Mam jej ho kupit a poslat? Mam zavolat nejakej vestici?

snazilka_bio_mamka
26. nov 2020

štekli ju? nema mrle? ale teraz vazne.. odkial toto mame akoze vediet??? kolko mate rokov , 14?

autor
26. nov 2020

Nie sme obidve dospelé ženy ale nakoľko aj mne to príde úplne nezmyselné písala som anonymne aby ma tu neroznieslo pol koníka... Nie nemá mrle povedala ze to je skôr tak esteklenie alebo rybycky, a ja som čítala že už okolo 12-13tt niekto nehovorím ze kazdy ale niekto cítil také steklenie 😄test ju nenapadol pretože menštruáciu mala ale slabú no ked sa pridalo toto spozornela

cookie29
26. nov 2020

a urcite je rychlejsie cakat kym kamaratka napise na MK a niekto posle odpoved, ako skocit kupit test do lekarne ci drogerie a ocikat... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre