Kvapky na unavené oči Ophtalmo Evercil

Zodpovedané
15. okt 2018

Dobrý deň,

Doteraz som bola spokojná s kvapkami Ophtalmo Evercil, užívala som ich pri pocite unavených očí. Avšak tieto kvapky sa už prestali predávať.
Viete mi povedať prečo a zároveň poradiť vhodnú alternatívu, ktorá je identická / najviac podobná ich zloženiu?

Ďakujem veľmi pekne

Dobrý deň,

tieto kvapky sa prestali vyrábať z rozhodnutia výrobnej firmy.
Identická alternatíva neexistuje, ale účinkom podobné sú napríklad kvapky Sensilux. Klienti sú taktiež veľmi spokojní aj s očnými kvapkami značky HYLO - DUAL, ktoré vďaka obsahu hyaluronátu upokoja unavené a podráždené oko.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová