Môžem užívať Detralex v tehotenstve?

Zodpovedané
3. jan 2019

Dobrý deň,

som v 21. týždni tehotenstva a trápia ma hemeroidy. Skúsila som kúpeľ, mastičky a čipky Avenoc. Nič mi nepomáha. Moj gynekológ má dovolenku a poradňu mám až o 12 dní. Dosť to bolí a hemeroidy vykukli aj veľmi von. Nekrvácajú, ale sú veľké a boľavé.

Po prvom pôrode som s tým bojovala a v nemocnici mi predpísali Detralex. Mám ho doma. Môžem ho užívať aj teraz v tehotenstve?

Ďakujem

Dobrý deň,

Detralex môžte užívať počas tehotenstva. Verím, že Vám pomôže 🙂 Nezabudnite však to spomenúť svojmu gynekológovi pri návšteve.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová