Krém Mastu počas tehotenstva

lucinka0304
5. apr 2014

Ahojte mamičky 🙂 . Chcela by som sa spýtať ako riešite v tehu problém s vonkajíšimi hemeroidmi. Mám tento problém týždeň a som bezradná lebo nič nepomáha. Prvé 4 dni som používala mať MASTU - v lekárni povedali, že tehotné môžu. No ked mi to vôbec po 4 dnoch nepomohlo, kontaktovala som svojho dokyho a fakt ma riadne zfúkol zato, že som to používala a kázal mi brať masť a čípky "AVENOC". Ale tu nevidím zlepšenie. Som v 29týždni a mám strach ako to vplýva na bábätko. Som fakt nešťastná, lebo mám obavy o dieťatko a podruhé je to nepríjemné a boľavé. Poraďte prosím, čo mám robiť?
ďakujem :/

maca283
5. apr 2014

Dobry večer Ak by som vam mohla poradit tak tea tre krem s firmi just Ja som to tiež pouzivala pocas tehotenstva a velmi dobra skusenost A ked neminiete potom ma aj ine pouzitie Ak mate o to zaujem napiste mozem vam to objednat a poslat do 3 dni by ste to mala

michaela226
5. apr 2014

@lucinka0304 ja som uzivala v tehotenstve mast mastu, a zaroven aj cipky glycerinove pretoze hemeroidy je moj vecny problém, a mast mi zabrala az po niekolkych dnoch ale na zaciatok to aspon ukludnila. Moja gynekologicka o tom vedela a nezakazala mi tuto mast.Neuskodilo nam to prave naopak mne to pomohlo, ale uuuuuufffffff ani nechcem spominat co bolo po porode, nebyt toho ani neviem ze som rodila.Aj po porode som si natierala mastou mastu a rovnako aj tie iste cipky a klud som mala az po dvoch tyzdnoch a to som si ani sadnut nemohla.

lucinka0304
autor
6. apr 2014

@michaela226 dakujem za túto správu, lebo fakt som mala strach z toho mastu. Fakt ste ma ukludnila aspon trošku. Teraz používam čípky a krém Avenoc a včera som si robila sedací kúpeľ z dubovej kôry, ale zatiaľ necítim úľavu. :( Je to hrozné.

lucinka0304
autor
6. apr 2014

@maca283 Dakujem veľmi pekne za ponuku. Uvidím, či mi zaberie to, čo mi kázal používať môj gynekolog a ked nie, tak potom by sa na Vás obrátila. Teraz by asi nebolo dobré kombinovať toľko vecí... :( Len už by som fakt chcela aby mi niečo zabralo, lebo je to príšerná bolesť ☹

ivet1371
6. apr 2014

@lucinka0304 kup si mast s dubovej kory skorej ti zaberie stoji okolo 3 eura

lucinka0304
autor
6. apr 2014

@ivet1371 včera som si robila ten sedací kúpeľ v dubovej kôre, ale ani neviem ako často si to môžem robiť a ako dlho v tom mám vlastne sedieť 🙂 Ale verím, že to zaberie, ked so ešte párkrát urobim :/

ivet1371
6. apr 2014

@lucinka0304 ta mast je lepšia oplati sa kupit

michaela226
6. apr 2014

@lucinka0304 tiež sa s tým veľa krát trápim, tak držim prsty nech rýchlo niečo zaberie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre