Ako nájsť fyzioterapeuta?

Zodpovedané
27. dec 2021

Dobrý deň,

po pôrode mám prasknutú platničku a potrebujem cvičiť so skúseným fyzioterapeutom, no Bratislava je veľmi ďaleko.

Existuje nejaký zoznam fyzioterapeutov, kde by som sa mohla zorientovať?

Ďakujem

Dobrý deň,

dôveryhodným zoznamom fyzioterapeutov na Slovensku disponuje Slovenská komora fyzioterapeutov.

Taktiež sa viete spoľahnúť aj na McKenzieho inštitút na Slovensku, ktorý má výborné výsledky pri liečbe platničiek.

Posielam zoznamom certifikovaných terapeutov na Slovensku https://sk.mckenzieinstitute.org/o-nás/zoznam-o...

Prajem Vám všetko dobré,

Mgr. Martina Nagyová, cert. MDT
Centrum zdravia Fymas s.r.o.
tel.: 0903 180 813
email.: martina.nagyova@fymas.sk