Je vhodné cvičiť so 6 týždňovým dieťaťom?

Zodpovedané
8. júl 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom trávenia času bdenia 6 týždňového chlapčeka v rámci fyzio a psychomotorického vývoja.

Je vhodné cvičiť s takýmto dieťaťom?

Ak áno, tak akým spôsobom?

Syna pokladám po prebalení, tak 5x denne na bruško. Hlavičku už dvíha hore, no ešte ju dlho neudrží. Cvičíme aj zrak s čierno - bielymi kartičkami.

Akým ďalším spôsobom môžem zabaviť bábätko užitočným spôsobom?

Ďakujem

Dobrý deň,

je mnoho polohovacích techník a techník nosenia či otáčania dieťatka.

Ak chcete kontrolovať správny motorický vývoj, dohodnite si konzultáciu s lekárom alebo fyzioterapeutom špecializovaným na Vojtovu metódu.

Prajem Vám všetko dobré,

Mgr. Martina Nagyová, cert. MDT
Centrum zdravia Fymas s.r.o.
tel.: 0903 180 813
email.: martina.nagyova@fymas.sk