Prečo mám bolesti krížov, keď som už 2,5 roka po pôrode?

Zodpovedané
6. sep 2019

Dobrý deň,

mám 29 rokov, 10 ročnú dcéru a 2,5 ročného syna. Po druhom pôrode ma často bolia kríže.

Môže to súvisieť s tým, že sa mi ešte poriadne nestiahli kosti?

Syn má 17 kg aj to je pre mňa váha. Dvakrát do roka chodím na injekcie proti bolesti.

K akému lekárovi sa mám objednať, aby zistil príčinu bolesti krížov?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

odporúčam rehabilitačného lekára, ortopéda alebo neurológa.

Ak chcete aktívne riešiť svoj problém navštívte rehabilitačnú kliniku.

Váš problém treba riadne vyšetriť a nájsť pôvodcu problému. 2,5 roka je veľmi dlhá doba na to, aby sa Vám "po pôrode nestiahli kosti".

Prajem Vám všetko dobré,

Mgr. Martina Nagyová, cert. MDT
Centrum zdravia Fymas s.r.o.
tel.: 0903 180 813
email.: martina.nagyova@fymas.sk