Zmierni fyzioterapeutia a cviky bolesti chrbtice?

Zodpovedané
13. okt 2023

Dobrý deň,

od januára 2023 mám silné bolesti chrbtice, mala som zlomený stavec TH 8. Lieky proti bolesti pomáhajú len krátko. Zväčšilo sa mi brucho. Teraz po 8 mesiacoch mám problém pri dlhšom sedení a státi. Rehabilitáciu som nemala, len korzety. Prvý som mohla len vnútri nosiť, druhý ma tlačil na prsiach, tak nič nenosím.

Poradíte mi prosím?

Ďakujem

Dobrý deň,

v tomto prípade odporúčam navštíviť fyzioterapeuta so špecializáciou na MDT (mechanickú diagnostiku a terapiu) McKenzie metóda. Postupujte podľa odporúčaní a naďalej navštevujte svojho ortopéda.

Prajem Vám všetko dobré,

Mgr. Martina Nagyová, cert. MDT
Centrum zdravia Fymas s.r.o.
tel.: 0903 180 813
email.: martina.nagyova@fymas.sk