Ako mám navrátiť svoj zdravotný stav do normálu?

Zodpovedané
26. sep 2022

Dobrý deň,

cítim sa byť slabá s návalmi tepla a mám pocit akoby opitosti, alkohol však vôbec nepijem. Začalo to ešte v júli počas tropických horúčav, keď sme v práci, kam som chodila na bicykli, nemali zabezpečený pitný režim ani stravu. Odvtedy pociťujem spomínané problémy, trvajú 2-3 týždne, na pár dní ustúpia a potom sa opäť vrátia.

Ako mám navrátiť svoj zdravotný stav do normálu?

Ďakujem

Dobrý deň,

ide o prejavy, ktoré môžu byť príznakom menopauzy. Vhodné je urobiť základné krvné testy u Vášho lekára, a následne podľa výsledkov a samotných prejavov ďalšie vyšetrenia v rámci diferenciálnej diagnostiky.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková