Aký liek mi urýchli hojenie zlomeniny členka?

Zodpovedané
12. aug 2019

Dobrý deň,

mám 54 rokov a som 3 dni po operácii členka. Dávali mi šróby. Dnes doma mi noha viac puchne ako v nemocnici. Pripisujem to presunu z nemocnice. Lekár mi odporučil kúpiť Dipidolor. Zistila som, že je na predpis.

Vie mi ho predpísať môj praktický lekár?

Čo ešte ďalšie by ste mi doporučili na urýchlenie hojenia zlomeniny?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

na urýchlenie hojenia rán je vhodné užívať Wobenzym. Pooperačný opuch sa zmierni aj užívaním Aescinu.

Dipidolor sú injekcie proti bolesti, ktoré Vám môže predpisať váš lekár. Nie som si istá, či je momentálne dostupný.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková