Cítim bolesť po vpichu Clexanu. Mohla som si ublížiť?

Zodpovedané
29. júl 2019

Dobrý deň,

som v 8. týždni tehotenstva a pichám si Clexan 0,4. Dnes som si Clexan pichla horšie a dosť ma bolí na mieste vpichu. Je to ako keby som tam mala modrinu, avšak na koži modrinu vidieť nie je.

Mohla som si nejako ublížiť?

Je možné, že som si prepichla vlásočnicu a nie je to vidieť aj na koži?

Pichala som si do do kožnej riasy.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

ak by ste si napichli vlásočnicu, tak by sa Vám na koži vytvorila viditeľná modrina.

Niektoré vpichy po pichnutí Clexanu sú bolestivé, ublížiť by ste si nemali.

Bolestivé miesto si môžete rozmasírovat Heparoid mastičkou.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková