Čo mi pomôže na hemoroidy v 25. týždni tehotenstva?

Zodpovedané
14. mar 2021

Dobrý deň,

som v 25. týždni tehotenstva a mám hemoroidy. Skúsila som Avenoc čipky, masť a nič moc. Čítam o kvapkách Fine6, H4 repair it. Rada by som sa vyhla Detralexu.

Doteraz mi ťažkosti nerobili, ale teraz mi občas pri čupení a pokrčení výjde von. Dá sa zatlačiť.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

najviac zo všetkého Vám pomôže Detralex a ostatné produkty predstavujú podpornú liečbu.

Môžete vyskúšať H4repair it, avšak hemoroidy sa do konca tehotenstva a počas samotného pôrodu môžu ešte zhoršiť.

Užívanie Detralexu je bezpečné počas tehotenstva.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková