Je moja liečba epilepsie neúspešná?

Zodpovedané
30. nov 2019

Dobrý deň,

od troch rokov mám epilepsiu. Chodím k neurológovi a bola som aj na magnetickej rezonanciu. Naposledy v septembri. Mám Orfiril 500 mg a Diazepam večer 5 mg.

Pred mesiacom som mala až 11 záchvatov v jeden deň.

Je moja liečba neúspešná, keď mávam záchvaty?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

u každého pacienta s epilepsiou sa neurológ snaží nastaviť liečbu, na ktorej bude mať pacient čo najmenej záchvatov.

Ak má pacient opakovane záchvaty, tak sa niekedy upravuje liečba. Nie som neurológ, preto sa nevyjadrujem k tomu či je liečba dostatočná alebo nie, mali by ste preto konzultovať Vášho neurológa.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková