Je problém s hrubým črevom dôvodom môjho priberania?

Zodpovedané
3. okt 2019

Dobrý deň,

28. septembra mi skončila menštruácia a nejako som začala priberať. Mám problém s hrubým črevom a beriem na to aj lieky.

Môže to byť kvôli tomu?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

najprv by bolo treba bližšie špecifikovať problém s hrubým črevom, najmä diagnózu a lieky.

Niektoré lieky majú ako nežiadúci účinok priberanie, preto nemôžem adekvátne odpovedať na Vašu otázku. Potrebovala by som bližší popis ťažkostí a celkového zdravotného stavu.

Priberanie má mnoho príčin a treba myslieť aj na problém so štítnou žľazou.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková