Je ružový výtok znakom tehotenstva?

Zodpovedané
9. nov 2019

Dobrý deň,

snažíme sa o bábo a mám ružový výtok. Menštruácia mi už týždeň neprišla.

Je ružový výtok znakom tehotenstva?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,
Ružový výtok môže ma mnoho príčin, ak Vám mešká už týždeň menštruácia, tak by Ste si mali urobiť tehotenský test. Ružový výtok môže mať súvis s miernym krvácaním. Ak by bol tehotenský test negatívny, tak by Ste mali navštíviť Vášho gynekológa, aby Vás vyšetril, samozrejme, že aj v prípade pozitívneho testu je potrebné gynekologické vyšetrenie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková