4. deň ružový výtok

kvetka7777777
21. okt 2018

Dobrý deň potrebovala by som pomoc..z manželom sa snažíme o bábätko pred 4 mesiacmi som vysadila antiku. A už 4 deň mám len ráno taký ružový výtok ako keby že má prísť menzes ale celý deň nič.a včera večer som to mala zas.neviem čo to je lebo menzes mám mať o týždeň občas pociťujem príznaky že už príde menzes ale nič len to spinenie.mohla by som byť tehu alebo sú to len hormóny..ďakujem za odpoved...

pribinak
21. okt 2018

Vsak si urob test mas odpoved

fokuska
21. okt 2018

@kvetka7777777 A aku pomoc potrebujes?
Ak mas tyzden do menstruacie, tak to moze byt uhniezdenie, infekcia, nerovnovaha hormonov...
Odpoved ti da neskor tehotensky test a lekar.

ukulela
21. okt 2018

@kvetka7777777 týždeň pred ms je na test priskoro. To môže byť hocičo aj nič. Musíš buud počkať, alebo zavolaj na gyndu. Lebo aj infekcia prichádza v úvahu, keď sú to 4 dní.

nini1010
21. okt 2018

Boze strasne trapne temy su tu pod chvilou...

kvetka7777777
autor
21. okt 2018

dakujem za odpovede.pockam ci pride menzes a ked nie zajdem na gyndu.

janulka2811
21. okt 2018

@kvetka7777777 na gyndu sa ti neoplati ani chodit,nic ti tam neuvidi max ti pichne vyvolavacku na ms.
Byt tebou idem na gynu az o mesiac ked ti budu meskat a nebudes mat ziadne problemy a dovtedy neries.

alica0000
21. okt 2018

Ahojte mamicky mam otazku. Buduci rok sa chystam na umele pres. mame zmrazene a uz by som musela absolvovat len vklad. Moja otazka znie kto plati tento vklad poistovna alebo my? Alebo viete mi poradit ako to funguje

alica0000
21. okt 2018

Ahojte mamicky mam otazku. Buduci rok sa chystam na umele pres. mame zmrazene a uz by som musela absolvovat len vklad. Moja otazka znie kto plati tento vklad poistovna alebo my? Alebo viete mi poradit ako to funguje

nika898
21. okt 2018

@kvetka7777777 ja som toto mala pri oboch tehu. Tyzden pred ms jeden den spinenie. Bolo to uhniezdovanie vajicka. Este sa mi aj mama smiala ze ake moderne deti mam lebo som sa docitala na nete ze to moze byt priznak tehu. Ak bude vsak spinenie pokracovat tak z toho asi nic nebude. To si myslim ze sa vajicko vtedy dobre neuhniezdi a odide. Takto som to mala 2 mesiace po sebe ked sme sa uz snazili. Drzim palce aby vam to vyslo a ked ti bude meskat ms tak si sprav test a uvidis.

carrot_apple
22. okt 2018

@alica0000 čo ja viem do 37 rokov poisťovňa...teraz vravím o umelom oplodnení ale či zo zmrazených vajíčok? to neviem, nepochopila som trochu čo si napísala..

alica0000
22. okt 2018

@carrot_apple ahoj, prve umele nam hradila poistovna. Dali sme si aj zmrazit vajicka aby som nemusela zase postupovat hormonalnu liecbu ale iba vklad. Len neviem ci uz pri druhom si vklad nemusis hradit alebo to ide tiez cez poistovnu.

kvetka7777777
autor
28. okt 2018

Ďakujem babenky ale už som aj dostala a aj .mi už menzes skončil takže nieč stoho.som stoho trošku smutna 😞.ale s manželom ešte tomu dáme šancu a hadam to tentokrát podarí. 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre