Menzes neprišiel a mám ružový výtok

benicka0711
7. júl 2017

Ahojte baby. Mam taky problem, respektive otazku. Jedna sa o to, ze 7 den mi meska menstruacia a dnes sa mi objavil taky ruzovkasty vytok. Doteraz som mala menzes na den presne a aj ovulaciu som mala vstrede cyklu. No tento mesiac sa mi posunula( viem to podla ovulacneho hlienu) na tyzden pred ocakavajucou menstruaciou. Vtedy sme sa s manzelom milovali na plno. No a dnes ten vytok... bolesti v krizoch a v podbrusku mam uz vyse tyzdna...prsniky ma nebolia. Mate s tym skusenost?? Neviem ci je to znak menstruacie alebo tehotenstva. Pri dcerke mi jednoducho MS neprisla a hotovo. Dakujem

bosoriak
7. júl 2017

@benicka0711 je to znak menstruacie alebo tehotenstva. Takze odporucam smer drogeria po test. Tu ti nikto nepovie naisto a skusenosti su ti nanic, lebo to, co je u jednej priznak tehotenstva, u druhej neznamena vobec nic.

deti95060810
7. júl 2017

každé tehu je iné....takže to bude asi tehu....Tiež som to mala pri prvom a treťom ...

xxxxxnnnnn
7. júl 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

maciatko93
28. nov 2018

@benicka0711 ahoj prosim ta co si mala v tedy MS alebo tehu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre