Mám zápal mechúra?

Zodpovedané
28. aug 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Po oddialovaní močenia pociťujem tlak v podbrušku a neschopnosť úplne vyprázdniť mechúr. Užívam Blokurimu, urologický čaj a skúšala som Gynoflor na obnovu prirodzenej flóry. Kvôli páleniu som to vysadila. Dojčím, takže antibiotikám sa chcem vyhnúť.

Môžem mať zápal mechúra?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

pri akomkoľvek diskomforte pri močení by mal byť vždy vyšetrený moč u Vášho lekára. Tak sa zápal potvrdí, alebo vylúči.

Doporučujem pokračovať v symptomatickej liečbe ako doteraz. Hlavne dodržiavať pitný režim.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková