Môžem byť tehotná, keď som mala kratšiu menštruáciu?

Zodpovedané
24. aug 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. 4 dni mávam veľmi silnú menštruáciu, miniem dva balíky nočných vložiek. Teraz som mala menštruáciu 2,5 dňa, dnes špinenie s keď som sa utrela, tak aj krv. Test je negatívny.

Môžem byť tehotná?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak bol tehotenský test negatívny a bolo prítomne menštruačné krvácanie, tak pravdepodobne nie ste tehotná.

Ak si chcete byť istá, tak tehotenský test si môžete zopakovať o pár dní.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková