Po úraze nohy som mala bolesti v cievach. Je potrebné kontaktovať lekára?

Zodpovedané
17. mar 2021

Dobrý deň,

po úraze nohy - natrhnuté väzy v kotníku a prasknutá kosť, som nebrala injekcie na riedenie krvi. Miesto toho som asi o 2 týždne brala Anopyrin. Mala som mierne bolesti v cievach v lýtku a neskôr v zadnom stehne ktoré o nejaký čas prešli.

Je potrebné to riešiť u lekára?

Je to už mesiac od úrazu.

Ďakujem

Dobrý deň,

ak nemáte teraz žiadne zdravotné ťažkosti, lýtko je voľné a nebolestivé, noha nie je opuchnutá, tak si myslím, že nie je potrebné konzultovať lekára.

Ak však máte akékoľvek pochybnosti, tak sa poraďte s Vašim lekárom, ktorý Vás vyšetrí.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková